Szukasz mieszkania, domu a może działki?

Posiadamy różnorodną ofertę sprzedaży, wynajmu nieruchomości na rynku żyrardowskim i w okolicach.

Załatwiamy wszelkie formalności

Kupując lub sprzedając poprzez naszą agencję, macie Państwo pewność rzetelnej obsługi i kompleksowego przeprowadzenia transakcji od momentu zawarcia umowy przedwstępnej do podpisania aktu notarialnego.

Kupujesz na kredyt?

Służymy Państwu poradą i wskazówkami postępowania w przypadku zakupu nieruchomości pod kredyt hiopoteczny. Analizujemy oferty i wybieramy tą najlepszą!

Przekazanie nieruchomości

Po dopełnieniu wszelkich formlaności związanych z aktem notarialnym, nadzorujemy prawidłowe rozliczenie nieruchomości dla nowego nabywcy.

5.014

 

 

NAZWA

Numer oferty

5.014 

Lokalizacja

Żyrardów, os. Kościuszki 

Powierzchnia domu[m2]:

118,90 

Powierzchnia działki[m2]:

574 

Rodzaj

wolnostojący jednorodzinny 

Pokoje

Cena

455.000 zł 

Szczegóły

POLECAMY - dom jednorodzinny, piętrowy, budowany w latach 90 w technologii szkieletowej , ocieplony, podpiwniczony, z powierzchnią strychową, dach kryty blachą. Na parterze budynku zaplanowano kuchnię (7,80 mkw), pokój dzienny (8 mkw) , salon (26,64 mkw) z wyjściem na taras, wc i przedpokój. Na piętrze 4 pokoje sypialne o pow. 7mkw, 19 mkw, 8 mkw, 8,20 mkw, łazienkę.  Pomieszczenia w stanie dobrym – do odświeżenia. W podpiwniczeniu pomieszczenia gospodarcze i garaż. Działka 574 mkw ogrodzona, zagospodarowana zielenią z budynkiem gospodarczym o pow. 19 mkw ( pokój, kuchnia, łazienka). Media – wszystkie, ogrzewanie budynku gazowe i węglowe. Budynek w dobrym stanie technicznym , remontowany w 2005 r.

Lokalizacja bardzo dobra, bardzo dobry ciąg komunikacyjny.

 

 


 

5.036

 

 

NAZWA

Numer oferty

5.036 

Lokalizacja

Żyrardów, os. Żeromskiego 

Powierzchnia domu[m2]:

180

Powierzchnia działki[m2]:

630 

Rodzaj

wolnostojący 

Pokoje

Cena

540.000 zł 

Szczegóły

POLECAMY do sprzedania  ładny dom w Żyrardowie na osiedlu Żeromskiego. Budynek o pow. użytkowej 180 mkw, wolnostojący, piętrowy, podpiwniczony, z powierzchnią strychową , budowany pod koniec lat ’80 z pustaka – docieplony  (styropian 10 cm + tynk ). Dach kryty blachą falistą.

Na parterze budynku zaprojektowano:

- 2 pokoje tj.  duży salon o pow. 26 mkw i sypialnię  o pow. 10 mkw - ściany i sufity malowane, na podłogach panel. Z salonu wyjście na duży , ładny taras od strony ogrodu.

- kuchnię o pow. 8,50 mkw – ściany malowane, glazura w ciągu kuchennym, na podłodze terakota

- łazienkę z dwoma oknami o pow. 4,30 mkw  – ściany malowane, na podłodze terakota, kabina prysznicowa.

- wygodny przedpokój o pow. ok. 12 mkw – z dużą szafą wnękową - na podłodze terakota, ściany malowane. Pomieszczenia w dobrym stanie.

Na piętrze identyczny rozkład i metraż  pomieszczeń tj. kuchnia , duża łazienka z kabiną prysznicową, przedpokój, 2 pokoje – z czego z dużej powierzchni salonu wydzielono dodatkową sypialnię . Stan pomieszczeń – do odświeżenia.

Wygodna, szeroka klatka schodowa – ściany malowane, schody wyłożone terakotą .

We wszystkich pomieszczeniach nowe okna, grzejniki. Dom na wysokich piwnicach. W piwnicy  kotłownia , dwa garaże,  pomieszczenia gospodarcze – pralnia, suszarnia itp..... W pomieszczeniach gospodarczych ściany malowane podłogi wyłożone terakotą. Nad całym budynkiem strych –w najwyższym punkcie wysokość strychu wynosi 2,35 m.

Media - ogrzewanie budynku gazowe ( instalacja 2 letnia w miedzi) i  węglowe, energia elektryczna, woda -ujęcie własne, szambo, gaz ziemny.

Ładnie zagospodarowana działka o pow. 630 mkw ( własność) w całości ogrodzona.  Bardzo dobra lokalizacja. Ładna, spokojna, bezpieczna okolica,  w sąsiedztwie domy jednorodzinne. Blisko las.

Dom w bardzo dobrym stanie technicznym,  idealny dla dwóch rodzin. Na strychu  można  urządzić dodatkowe pomieszczenia mieszkalne,  kino domowe, siłownię, pracownię ... itp.

POLECAMY – proponowana cena podlega negocjacji.

PLUS zamiana na lokal mieszkalny typu M-3 dwupokojowy na os. Żeromskiego lub Batorego koniecznie w widną kuchnią i balkonem na 1 lub 2 piętrze -  w stanie do odświeżenia. 

 

 


 

5.041

 

 

NAZWA

Numer oferty

 5.041

Lokalizacja

Żyrardów, os. Żeromskiego 

Powierzchnia domu[m2]:

129 

Powierzchnia działki[m2]:

588 

Rodzaj

wolnostojący, jednorodzinny 

Pokoje

4

Cena

635.000 zł 

Szczegóły

NOWY – PRZYTULNY- EKONOMICZNY dom jednorodzinny, wolno stojący z garażem , budowany z cegły typu max (elewacja 12 cm styropian + tynk akrylowy) , dach kryty blacho-dachówką. Na parterze znajduje się część dzienna , na poddaszu zlokalizowano część nocną z sypialniami, garderobą i łazienką. Wszystkie pomieszczenia wykończone pod klucz. Parter - przestronny pokój dzienny z kominkiem ( 25 m) , zamknięta kuchnia (12 m), łazienka z wc. Poddasze - 3 pokoje ( 15,80 mkw, 15,60 mkw, 15,90 mkw ), garderoba ( 11,30 mkw) bezpośrednio dostępna z największej sypialni, łazienka z wc ( 4,80 mkw). Wszystkie media - ogrzewanie gazowe i kominkowe. Działka ogrodzona, bardzo ładnie zagospodarowana zielenią. Bardzo spokojna i bezpieczna dzielnica. Ładna okolica, sąsiedztwo domów jednorodzinnych. Blisko las.

POLECAMY - cena podlega negocjacji.

 

 


 

5.039

 

 

NAZWA

Numer oferty

5.039 

Lokalizacja

Żyrardów, os. Żeromskiego 

Powierzchnia domu[m2]:

130 

Powierzchnia działki[m2]:

515 

Rodzaj

Wolnostojący 

Pokoje

Cena

550.000 zł 

Szczegóły

POLECAMY  Dom murowany, wolno stojący, piętrowy, 35 letni budowany z cegły i pustaka , kryty blacho -dachówką, podpiwniczony z powierzchnią strychową. Stan techniczny budynku – bardzo dobry. Stan pomieszczeń mieszkalnych - do odświeżenia. Na parterze budynku mieszczą s kuchnia o pow. 9 mkw, salon o pow. 19 mkw , 2 pokoje sypialne o pow. 16 mkw i 12 mkw, łazienka. Na piętrze identyczny rozkład pomieszczeń  3 pokoje  o pow.19, 16 mkw, 16 mkw, 9 metrowa kuchnia i łazienka. W piwnicy pomieszczenie gospodarcze i kotłownia. Ładna działka o pow. 515 mkw ogrodzona, zagospodarowana zielenią. Dodatkowo na działce znajduje się budynek gospodarczo - garażowy, murowany.

Media : energia, elektryczna, woda z wodociągu, linia telefoniczna, ogrzewanie budynku węglowe i gazowe.

Cicha i spokojna okolica, sąsiedztwo domów jednorodzinnych, bardzo dobry ciąg komunikacyjny. Blisko las. 

 

 


 

5.045

 

 

NAZWA

Numer oferty

5.045 

Lokalizacja

Żyrardów, os. Teklin 

Powierzchnia domu[m2]:

155,28  

Powierzchnia działki[m2]:

1591 

Rodzaj

wolnostojący 

Pokoje

Cena

610.000 zł 

Szczegóły

POLECAMY do sprzedania dom wolno stojący, piętrowy,  budowany w 2003 r z pustaka ,ocieplany watą i styropianem, kryty blachą z powierzchnią strychową. Stan techniczny budynku – dobry. Stan pomieszczeń mieszkalnych - do odświeżenia. Na parterze budynku mieszczą się kuchnia o pow. 12,18 mkw, pokój dzienny o pow. 17,50 mkw , sypialnia o pow. 6,51 mkw , łazienka, kotłownia. Na piętrze znajdują się 3 pokoje o pow. 19,25 mkw, 12 mkw, 5,70 mkw , 12 metrowa kuchnia i łazienka. Strych w 50% przekształcony na pokój z garderobą. Do budynku dobudowany jest garaż z pomieszczeniem gospodarczym o pow. 51,93 mkw. Ładna działka o pow. 1591 mkw ogrodzona, zagospodarowana zielenią. Media : energia elektryczna, woda z wodociągu, linia telefoniczna, ogrzewanie budynku węglowe. Cicha i spokojna okolica, sąsiedztwo domów jednorodzinnych, dobry ciąg komunikacyjny.

 

 


 

Więcej artykułów…