Szukasz mieszkania, domu a może działki?

Posiadamy różnorodną ofertę sprzedaży, wynajmu nieruchomości na rynku żyrardowskim i w okolicach.

Załatwiamy wszelkie formalności

Kupując lub sprzedając poprzez naszą agencję, macie Państwo pewność rzetelnej obsługi i kompleksowego przeprowadzenia transakcji od momentu zawarcia umowy przedwstępnej do podpisania aktu notarialnego.

Kupujesz na kredyt?

Służymy Państwu poradą i wskazówkami postępowania w przypadku zakupu nieruchomości pod kredyt hiopoteczny. Analizujemy oferty i wybieramy tą najlepszą!

Przekazanie nieruchomości

Po dopełnieniu wszelkich formlaności związanych z aktem notarialnym, nadzorujemy prawidłowe rozliczenie nieruchomości dla nowego nabywcy.

5.166

 

 

NAZWA

Numer oferty

5.166 

Lokalizacja

Żyrardów 

Powierzchnia domu[m2]:

115 

Powierzchnia działki[m2]:

700 mkw 

Rodzaj

murowany - stan deweloperski 

Pokoje

Cena

530.000 zł  

Szczegóły

Atrakcyjny, funkcjonalny dom o prostej, dokładnie przemyślanej konstrukcji, przeznaczony dla 3-6 osobowej rodziny,  o eleganckiej formie i tradycyjnej estetyce. Budynek parterowy z użytkowym poddaszem, niepodpiwniczony z garażem. Na parterze budynku pow. 76,18 mkw zaprojektowano kuchnię o powierzchni 9 mkw ( w zależności od potrzeb może być zamknięta lub otwarta ) jadalnię  i salon o pow. ok. 26 mkw, łazienkę o pow. ok. 3,90 mkw  ( powstała z połączenia wc i spiżarni w projekcie pomieszczenia nr 1/6 i 1/4 )  , wiatrołap o pow. 4,90 mkw , hall o pow. 7,36 mkw  ( w wiatrołapie i holu przewidziano miejsca na duże, pojemne szafy wnękowe ),  pod schodami wygospodarowano dodatkowe pomieszczenie gospodarcze. W bryle budynku garaż jednostanowiskowy ( 18 mkw) i  pomieszczenie gospodarcze ( połączono pomieszczenia nr  1/7 i 1/8 )  . Na piętrze znajdują się 3 wygodne pokoje ( wymiary po podłodze : 20 mkw , 19 mkw, 15 mkw ) , duża 10 metrowa łazienka, oraz dostępna z korytarza -  garderoba ( wydzielona z pokoju 2/4 ). Ogrzewanie budynku CO gazowe – podłogowe.  Inwestycja na ogrodzonej, wyposażonej we wszystkie media działce o powierzchni 700 mkw. Lokalizacja  Żyrardów os. Leśna - idealna dla osób które szukają ciszy, spokoju i życzliwych sąsiadów. Dom zaprojektowano jako energooszczędny. Planowany termin przeniesienia własności 1 kwartał 2022r. Promocyjna cena 530 tys obowiązuje do końca grudnia 2020r