Szukasz mieszkania, domu a może działki?

Posiadamy różnorodną ofertę sprzedaży, wynajmu nieruchomości na rynku żyrardowskim i w okolicach.

Załatwiamy wszelkie formalności

Kupując lub sprzedając poprzez naszą agencję, macie Państwo pewność rzetelnej obsługi i kompleksowego przeprowadzenia transakcji od momentu zawarcia umowy przedwstępnej do podpisania aktu notarialnego.

Kupujesz na kredyt?

Służymy Państwu poradą i wskazówkami postępowania w przypadku zakupu nieruchomości pod kredyt hiopoteczny. Analizujemy oferty i wybieramy tą najlepszą!

Przekazanie nieruchomości

Po dopełnieniu wszelkich formlaności związanych z aktem notarialnym, nadzorujemy prawidłowe rozliczenie nieruchomości dla nowego nabywcy.

5.166

 

 

NAZWA

Numer oferty

5.166 

Lokalizacja

Żyrardów 

Powierzchnia domu[m2]:

115 

Powierzchnia działki[m2]:

700 mkw 

Rodzaj

jednorodzinny 

Pokoje

Cena

530.000 zł  

Szczegóły

Polecamy do sprzedania w Żyrardowie - murowany, piętrowy dom z użytkowym poddaszem o pow. użytkowej 115 mkw w stanie surowym zamkniętym . Na parterze budynku pow. 76,18 mkw zaprojektowano kuchnię o pow. ok 8 mkw , częściowo otwartą na jadalnię i salon o pow. ok. 30 mkw, łazienkę , wc, wiatrołap, korytarz, garaż jednostanowiskowy ( 16 mkw) i pomieszczenie gospodarcze. Na piętrze znajdują się 3 pokoje, garderoba i duża łazienka. Ogrzewanie budynku CO gazowe – podłogowe. Termin postawienia budynku do stanu zamkniętego – koniec sierpnia 2020r. Inwestycja na ogrodzonej, wyposażonej we wszystkie media działce o powierzchni 700 mkw. Lokalizacja – Żyrardów os. Leśna idealna dla osób które szukają ciszy, spokoju i życzliwych sąsiadów. Dlaczego już sprzedajemy - możemy dokonać zmian w projekcie, jeśli nie masz fachowca wykończymy pomieszczenia panelem podłogowym, glazurą, terakotą......, damy ci klucze na urządzenie pomieszczeń, a na pieniądze – poczekamy.
Cena dotyczy domu w stanie surowym, zamkniętym (  koniec lipca 2020r ). W pomieszczeniach będą tynki , wylewki, instalacja CO z piecem gazowym. Prace wykończeniowe pomieszczeń i koszty z nimi związane – do ustalenia. Płatność ceny – do ustalenia.