Szukasz mieszkania, domu a może działki?

Posiadamy różnorodną ofertę sprzedaży, wynajmu nieruchomości na rynku żyrardowskim i w okolicach.

Załatwiamy wszelkie formalności

Kupując lub sprzedając poprzez naszą agencję, macie Państwo pewność rzetelnej obsługi i kompleksowego przeprowadzenia transakcji od momentu zawarcia umowy przedwstępnej do podpisania aktu notarialnego.

Kupujesz na kredyt?

Służymy Państwu poradą i wskazówkami postępowania w przypadku zakupu nieruchomości pod kredyt hiopoteczny. Analizujemy oferty i wybieramy tą najlepszą!

Przekazanie nieruchomości

Po dopełnieniu wszelkich formlaności związanych z aktem notarialnym, nadzorujemy prawidłowe rozliczenie nieruchomości dla nowego nabywcy.

5.170

 

 

NAZWA

Numer oferty

5.170 

Lokalizacja

 Żyrardów os. Żeromskiego

Powierzchnia domu[m2]:

 40 

Powierzchnia działki[m2]:

 307 

Rodzaj

 1/2 bliźniaka 

Pokoje

 1

Cena

 329.000 zł - do negocjacji 

Szczegóły

Polecamy do sprzedania parterowy domek w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 40 mkw na ogrodzonej, zagospodarowanej działce o powierzchni 307 mkw w Żyrardowie na os. Żeromskiego. Dom murowany, budowany w latach ' 60 z pustaka, docieplony, otynkowany częściowo podpiwniczony, bez powierzchni strychowej. Dach kryty blachą. Na powierzchnię użytkową domu  składają się  pokój o pow. 20 mkw, widna  kuchnia o pow. 10 mkw, łazienka z kabiną prysznicową i przedpokój. Z pokoju wyjście na taras i ładną, ogrodzoną, zagospodarowaną działkę. Wszystkie media. Ogrzewanie budynku CO- gazowe. Lokalizacja idealna. Cicha, spokojna dzielnica. Jeśli macie Państwo dodatkowe pytania lub chcielibyście zobaczyć nieruchomości prosimy o kontakt.