Szukasz mieszkania, domu a może działki?

Posiadamy różnorodną ofertę sprzedaży, wynajmu nieruchomości na rynku żyrardowskim i w okolicach.

Załatwiamy wszelkie formalności

Kupując lub sprzedając poprzez naszą agencję, macie Państwo pewność rzetelnej obsługi i kompleksowego przeprowadzenia transakcji od momentu zawarcia umowy przedwstępnej do podpisania aktu notarialnego.

Kupujesz na kredyt?

Służymy Państwu poradą i wskazówkami postępowania w przypadku zakupu nieruchomości pod kredyt hiopoteczny. Analizujemy oferty i wybieramy tą najlepszą!

Przekazanie nieruchomości

Po dopełnieniu wszelkich formlaności związanych z aktem notarialnym, nadzorujemy prawidłowe rozliczenie nieruchomości dla nowego nabywcy.

5.178

 

 

NAZWA

Numer oferty

 5.178 

Lokalizacja

Żyrardów os. Żeromskiego  

Powierzchnia domu[m2]:

 135 i 52 

Powierzchnia działki[m2]:

 500

Rodzaj

 bliźniak 

Pokoje

 5

Cena

 690.000 zł 

Szczegóły

Polecamy do sprzedania dwa budynki mieszkalne w świetnej lokalizacji w Żyrardowie na os. Żeromskiego.

Dom nr 1) - jednorodzinnym, piętrowy budynek mieszkalny o powierzchni użytkowej 135 mkw, w zabudowie bliźniaczej, budowanym pod koniec lat '80 w technologii tradycyjnej murowanej z cegły, docieplony, otynkowany. Dach o konstrukcji drewnianej kryty blachą . Dom podpiwniczony, z typowym strychem gospodarczym. W skład powierzchni budynku w parterze wchodzą następujące pomieszczenia : kuchnia, dwa pokoje, łazienka, osobno wc, przedpokój. Na piętrze identyczny rozkład pomieszczeń. We wszystkich pomieszczeniach nowe okna, grzejniki. Podłogi wykończone parkietem dębowym i bukowym , w łazienkach i wc – glazura, terakota. Na klatce schodowej ściany wyłożone panelem dębowym , schody dębowe. Stan wykończenia pomieszczeń mieszkalnych na parterze – po remoncie, na piętrze do odświeżenia. W podpiwniczeniu pomieszczenia gospodarcze - kotłownia z piecem gazowym i dodatkowo na węgiel opałowy, garaż, wc, pralnia, suszarnia. Strych typowy – gospodarczy. Budynek wyposażony jest w instalację elektryczną , gazową, wodą i kanalizacyjną z sieci miejskiej. Ogrzewanie budynku CO gazowe , plus z kotła na węgiel opałowy.
Dom nr 2) murowany, parterowy budynek mieszkalny o powierzchni użytkowej 52 mkw , niepodpiwniczony ze strychem gospodarczym. W skład powierzchni użytkowej budynku wchodzą 4 pomieszczenia tj. kuchnia, pokój, łazienka i wiatrołap. Stan pomieszczeń do wykończenia.
Na działce znajduje się ponadto murowany budynek gospodarczy o pow. 21 mkw. Działka o powierzchni 500 mkw w całości ogrodzona z bramą wjazdową i furtką, zagospodarowana. Wjazdy na działkę z drogi gminnej o nawierzchni urządzonej. Lokalizacja nieruchomości bardzo dobra. W sąsiedztwie zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna.