Szukasz mieszkania, domu a może działki?

Posiadamy różnorodną ofertę sprzedaży, wynajmu nieruchomości na rynku żyrardowskim i w okolicach.

Załatwiamy wszelkie formalności

Kupując lub sprzedając poprzez naszą agencję, macie Państwo pewność rzetelnej obsługi i kompleksowego przeprowadzenia transakcji od momentu zawarcia umowy przedwstępnej do podpisania aktu notarialnego.

Kupujesz na kredyt?

Służymy Państwu poradą i wskazówkami postępowania w przypadku zakupu nieruchomości pod kredyt hiopoteczny. Analizujemy oferty i wybieramy tą najlepszą!

Przekazanie nieruchomości

Po dopełnieniu wszelkich formlaności związanych z aktem notarialnym, nadzorujemy prawidłowe rozliczenie nieruchomości dla nowego nabywcy.

5.002

 

 

NAZWA

Numer oferty

5.002 

Lokalizacja

Mrozy gm. Puszcza Mariańska  

Powierzchnia domu[m2]:

135

Powierzchnia działki[m2]:

880

Rodzaj

wolnostojący 

Pokoje

Cena

400.000 zł 

Szczegóły

POLECAMY do sprzedania 8 letni dom we wsi Mrozy gm. Puszcza Mariańska.
Budynek jednorodzinny , parterowy, wolnostojący o pow. użytkowej 132 mkw, stawiany na wysokich piwnicach, bez powierzchni strychowej, budowany z podwójnego pustaka (piwnice) i betonu komórkowego ( parter), docieplony styropianem ( 10 cm).
Dach kryty blachą dachówkową. Przytulny dom zawiera w części dziennej ( na parterze) przestronny salon o pow. 28 mkw z wyjściem na mały taras od strony ogrodu, kuchnię w aneksie o pow. 10 mkw oraz dostępne z dużego korytarza – trzy pokoje sypialne o pow. 15 mkw, 13 mkw, 10 mkw i łazienkę o pow. 4,80 mkw.
Wszystkie pomieszczenia wykończone, wymagają jedynie odświeżenia.
W podpiwniczeniu znajduje się część gospodarcza tj. kotłownia, spiżarnia, duży garaż z kanałem na 2 samochody i część mieszkalna tj. pokój i łazienka z kabiną prysznicową. Ładna działka o pow. 880 mkw w całości ogrodzona, bez dodatkowych naniesień. Media – energia elektryczna, woda z wodociągu, szambo, gaz z butli.
Ogrzewanie budynku CO ( piec na eko- groszek).
Lokalizacja bardzo dobra. W sąsiedztwie nowe domy jednorodzinne. Blisko szkoła, sklep spożywczy .......