Szukasz mieszkania, domu a może działki?

Posiadamy różnorodną ofertę sprzedaży, wynajmu nieruchomości na rynku żyrardowskim i w okolicach.

Załatwiamy wszelkie formalności

Kupując lub sprzedając poprzez naszą agencję, macie Państwo pewność rzetelnej obsługi i kompleksowego przeprowadzenia transakcji od momentu zawarcia umowy przedwstępnej do podpisania aktu notarialnego.

Kupujesz na kredyt?

Służymy Państwu poradą i wskazówkami postępowania w przypadku zakupu nieruchomości pod kredyt hiopoteczny. Analizujemy oferty i wybieramy tą najlepszą!

Przekazanie nieruchomości

Po dopełnieniu wszelkich formlaności związanych z aktem notarialnym, nadzorujemy prawidłowe rozliczenie nieruchomości dla nowego nabywcy.

5.067

 

 

NAZWA

Numer oferty

5.067 

Lokalizacja

Dzialki gm. Wiskitki 

Powierzchnia domu[m2]:

219 mkw

Powierzchnia działki[m2]:

1670 mkw

Rodzaj

NOWY wolnostojący  

Pokoje

Cena

679.000 zł  

Szczegóły

POLECAMY do sprzedania - gotowy do zamieszkania, dom jednorodzinny, wolnostojący,  parterowy z użytkowym poddaszem. Budynek budowany od 2014 roku wg. projektu " SAGA 2" z suporexu , docieplony styropianem (15 cm), oddany do użytkowania. Dach kryty blachą dachówkową. Bardzo wygodny rozkład pomieszczeń.

Na parterze urządzono słoneczny, 38 metrowy salon z jadalnią , kominkiem, wykuszem i wyjściem na taras od strony ogrodu. Przestronną częściowo otwartą na jadalnię 10 metrową  kuchnię, duży holl o pow. 12 mkw, gabinet o pow. 13 mkw, łazienkę o pow. 8,50 mkw z kabiną prysznicową, sień 4 mkw, pomieszczenia gospodarcze tj. garaż 18 mkw i kotłownię 4,80 mkw.  Na półpiętrze urządzono pokój dzienny o pow. 15 mkw z garderobą.
Na poddaszu dostępne z holu trzy sypialnie o pow. 19,60 mkw, 14 mkw, 18 mkw ( średni pokój z dużym balkonem) oraz łazienkę o pow. 9 mkw z wanną.

Nad całym budynkiem strych, brak podpiwniczenia.  Ogrzewanie budynku CO – piec węglowy. Gaz ziemny w trakcie dokumentacji - budynek zostanie podłączony do miejskiej sieci gazowej + -  jesienią 2020r. 
Media- energia elektryczna, woda z wodociągu, kanalizacja. 
Ładna, w całości ogrodzona działka o pow. 1670 mkw .
Nieruchomość położona jest bezpośrednio przy drodze gminnej.
Lokalizacja bardzo dobra. Sąsiednie nieruchomości zabudowane nowymi domami jednorodzinnymi. Bardzo spokojna, zielona , bezpieczna okolica.