Szukasz mieszkania, domu a może działki?

Posiadamy różnorodną ofertę sprzedaży, wynajmu nieruchomości na rynku żyrardowskim i w okolicach.

Załatwiamy wszelkie formalności

Kupując lub sprzedając poprzez naszą agencję, macie Państwo pewność rzetelnej obsługi i kompleksowego przeprowadzenia transakcji od momentu zawarcia umowy przedwstępnej do podpisania aktu notarialnego.

Kupujesz na kredyt?

Służymy Państwu poradą i wskazówkami postępowania w przypadku zakupu nieruchomości pod kredyt hiopoteczny. Analizujemy oferty i wybieramy tą najlepszą!

Przekazanie nieruchomości

Po dopełnieniu wszelkich formlaności związanych z aktem notarialnym, nadzorujemy prawidłowe rozliczenie nieruchomości dla nowego nabywcy.

5.160

 

 

NAZWA

Numer oferty

 5.160

Lokalizacja

 Jesionka gm. Wiskitki

Powierzchnia domu[m2]:

 240  

Powierzchnia działki[m2]:

 1000

Rodzaj

 wolnostojący

Pokoje

 5

Cena

 850000 zł 

Szczegóły

POLECAMY do sprzedania w miejscowości Jesionka g. Wiskitki - ładny, gotowy do zamieszkania piętrowy dom wolnostojący o pow. użytkowej 240 mkw budowany w latach ’90 z podwójnego pustaka , dach kryty blachą. Dom z powierzchnią strychową , w całości podpiwniczony. Na parterze domu urządzono kuchnię, salon z kominkiem i wyjściem na taras od strony ogrodu , sypialnię, łazienkę. Na piętrze znajdują się 3 sypialnie, łazienka i garderoba. W piwnicach pomieszczenia gospodarcze, garaż. We wszystkich pomieszczeniach mieszkalnych nowe okna. Media: sieć energetyczna, woda – ujęcie własne ( wodociąg w drodze ), szambo ( kanalizacja miejska w planach). Ogrzewanie domu – CO węglowe lub na olej napędowy, dodatkowo z kominka. Na dachu budynku zainstalowano baterie solarne. Bardzo ładnie zagospodarowana działka o pow. 1000 mkw ogrodzona.

Jeśli macie Państwo dodatkowe pytania lub chcielibyście zobaczyć dom prosimy o kontakt