Szukasz mieszkania, domu a może działki?

Posiadamy różnorodną ofertę sprzedaży, wynajmu nieruchomości na rynku żyrardowskim i w okolicach.

Załatwiamy wszelkie formalności

Kupując lub sprzedając poprzez naszą agencję, macie Państwo pewność rzetelnej obsługi i kompleksowego przeprowadzenia transakcji od momentu zawarcia umowy przedwstępnej do podpisania aktu notarialnego.

Kupujesz na kredyt?

Służymy Państwu poradą i wskazówkami postępowania w przypadku zakupu nieruchomości pod kredyt hiopoteczny. Analizujemy oferty i wybieramy tą najlepszą!

Przekazanie nieruchomości

Po dopełnieniu wszelkich formlaności związanych z aktem notarialnym, nadzorujemy prawidłowe rozliczenie nieruchomości dla nowego nabywcy.

5.162

 

 

NAZWA

Numer oferty

5.162 

Lokalizacja

Wiskitki 

Powierzchnia domu[m2]:

 25

Powierzchnia działki[m2]:

 3720 mkw

Rodzaj

 wolno-stojący

Pokoje

 1

Cena

 324 tys

Szczegóły

POLECAMY do sprzedania świetnie położoną , zabudowaną nieruchomość w miejscowości Wiskitki. Działka o powierzchni 3720 mkw ( szer. 30 m ) , zabudowana budynkiem mieszkalnym 1 izbowym o powierzchni 25 mkw w zabudowie wolno-stojącej, parterowym wybudowany w latach ' 60 z cegły, w stanie do kapitalnego remontu . Dach o konstrukcji drewnianej kryty papą. Budynek bez podpiwniczenia. W budynku brak pomieszczenia sanitarnego i CO . Stolarka okienna i drzwiowa – starsza drewniana. Budynek wyposażony jest w instalację wodną zasilaną z wodociągu , elektryczną, kanalizacja w drodze.

W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego działka położona jest na terenie zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej z dopuszczeniem usług nieuciążliwych związanych z funkcjonowaniem zabudowy mieszkaniowej.
Warunki zagospodarowania działki :
- wysokość budynków mieszkalnych i mieszkalno – usługowych max 2 kondygnacje nie więcej niż 10 m , samodzielnych budynków usługowych do 7 m, garażowych i gospodarczych do 6m , - linia zabudowy 7 m  - zachowanie powierzchni biologicznie czynnej min. 50 % 

Nieruchomość położona jest w sąsiedztwie budynków mieszkalnych. Lokalizacja bardzo dobra. Do sklepów, kościoła, urzędu gminy, szkoły, przystanku autobusowego 6 minut piechotą.