Szukasz mieszkania, domu a może działki?

Posiadamy różnorodną ofertę sprzedaży, wynajmu nieruchomości na rynku żyrardowskim i w okolicach.

Załatwiamy wszelkie formalności

Kupując lub sprzedając poprzez naszą agencję, macie Państwo pewność rzetelnej obsługi i kompleksowego przeprowadzenia transakcji od momentu zawarcia umowy przedwstępnej do podpisania aktu notarialnego.

Kupujesz na kredyt?

Służymy Państwu poradą i wskazówkami postępowania w przypadku zakupu nieruchomości pod kredyt hiopoteczny. Analizujemy oferty i wybieramy tą najlepszą!

Przekazanie nieruchomości

Po dopełnieniu wszelkich formlaności związanych z aktem notarialnym, nadzorujemy prawidłowe rozliczenie nieruchomości dla nowego nabywcy.

5.165

 

 

NAZWA

Numer oferty

5.165 

Lokalizacja

Henryszew gm. Jaktorów  

Powierzchnia domu[m2]:

257 

Powierzchnia działki[m2]:

1317 mkw 

Rodzaj

wolnostojący

Pokoje

Cena

759.000 zł  NOWA , niższa cena 

Szczegóły

POLECAMY do sprzedania w Henryszewie gm. Jaktorów - ładny, gotowy do zamieszkania piętrowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 257 mkw budowany wg indywidualnego projektu pod koniec lat ' 90 z gazobetonu ( 25 cm + styropian 10 cm + tynk ) , dach kryty dachówką cementową.

Dom bez powierzchni strychowej i podpiwniczenia o bardzo wygodnym rozkładzie pomieszczeń położony na pięknie zagospodarowanej działce o powierzchni 1317 mkw.

Na parterze domu urządzono dużą kuchnię o pow. 19,54 mkw z jadalnią o pow. 19,60 mkw, pokój dzienny o pow. 33,86 mkw z kominkiem, gabinet o pow. 13,68 mkw, łazienkę o pow. 6,44 mkw z wanną i kabiną prysznicową , pomieszczenia gospodarcze – kotłownia , spiżarnia . Wszystkie pomieszczenia dostępne w dużego holu o pow. 30 mkw. Z holu wyjście na taras od strony ogrodu.

Na piętrze znajdują się 4 pokoje o pow. 19,54 mkw, 19,60 mkw, 26,80 mkw, 13,68 mkw, łazienka z wanną o pow. 10,22 mkw , hol o pow. 28,24 mkw i garderoba o pow. 7,94 mkw.

We wszystkich pomieszczeniach drewniane okna. Media: sieć energetyczna, woda i kanalizacja z sieci miejskiej, gaz ziemny w ulicy. Ogrzewanie domu CO olejowe ( w kuchni, jadalni, holu ogrzewanie podłogowe ) w okresach przejściowych z kominka.

Pięknie zagospodarowana działka o pow. 1317 mkw , zadrzewiona ,solidnie ogrodzona, położona bezpośrednio przy drodze gminnej - asfaltowej.

Na działce znajduje się dodatkowo parterowy, murowany budynek gospodarczy o pow. 61,50 mkw z dwoma garażami ( każdy o pow. 21 mkw).


Bardzo dobra lokalizacja tylko 2 km do Żyrardowa, 14 km do Grodziska, do stacji kolejowej w Międzyborowie ok. 1 km. Szkoła, sklepy, punkty usługowe, kościół ok. 3,5 km od posesji. Przystanek autobusowy ( szkolny) 100 metrów od domu. Spokojna bezpieczna okolica , w sąsiedztwie nowe domy jednorodzinne, blisko las.

 

Proponowana cena podlega rozsądnej negocjacji. Jeśli macie Państwo dodatkowe pytania lub chcielibyście zobaczyć dom prosimy o kontakt