Szukasz mieszkania, domu a może działki?

Posiadamy różnorodną ofertę sprzedaży, wynajmu nieruchomości na rynku żyrardowskim i w okolicach.

Załatwiamy wszelkie formalności

Kupując lub sprzedając poprzez naszą agencję, macie Państwo pewność rzetelnej obsługi i kompleksowego przeprowadzenia transakcji od momentu zawarcia umowy przedwstępnej do podpisania aktu notarialnego.

Kupujesz na kredyt?

Służymy Państwu poradą i wskazówkami postępowania w przypadku zakupu nieruchomości pod kredyt hiopoteczny. Analizujemy oferty i wybieramy tą najlepszą!

Przekazanie nieruchomości

Po dopełnieniu wszelkich formlaności związanych z aktem notarialnym, nadzorujemy prawidłowe rozliczenie nieruchomości dla nowego nabywcy.

5.173

 

 

NAZWA

Numer oferty

5.173 

Lokalizacja

Działki gm. Wiskitki  

Powierzchnia domu[m2]:

219 

Powierzchnia działki[m2]:

1670 

Rodzaj

wolnostojący 

Pokoje

Cena

1150000 zł 

Szczegóły

POLECAMY do sprzedania 7 letni gotowy do zamieszkania, dom wolnostojący, parterowy z użytkowym poddaszem. Budynek budowany wg. projektu „SAGA 2” . Dach kryty blachą dachówkową. Bardzo wygodny rozkład pomieszczeń. Na parterze urządzono słoneczny, 38 metrowy salon z jadalnią , kominkiem, wykuszem i wyjściem na taras od strony ogrodu, kuchnię o pow. 10 mkw ( częściowo otwartą na salon ) , duży holl o pow. 12 mkw, gabinet o pow. 13 mkw, łazienkę o pow. 8,50 mkw z kabiną prysznicową, sień o pow. 4 mkw, pomieszczenia gospodarcze tj. garaż 18 mkw i kotłownię 4,80 mkw z piecem gazowym. Na półpiętrze urządzono pokój dzienny o pow. 15 mkw z garderobą. Na poddaszu dostępne z holu trzy sypialnie o pow. 19,60 mkw, 14 mkw, 18 mkw ( średni pokój z dużym balkonem) oraz łazienka o pow. 9 mkw z wanną. Nad całym budynkiem strych, brak podpiwniczenia. Wszystkie media, ogrzewanie budynku - CO gazowe.  Ładna, w całości ogrodzona, duża działka o pow. 1670 mkw . Lokalizacja bardzo dobra. Sąsiednie nieruchomości zabudowane nowymi domami jednorodzinnymi. Bardzo spokojna, zielona , bezpieczna okolica. Jeśli macie Państwo dodatkowe pytania lub chcielibyście zobaczyć nieruchomość prosimy o kontakt.