Szukasz mieszkania, domu a może działki?

Posiadamy różnorodną ofertę sprzedaży, wynajmu nieruchomości na rynku żyrardowskim i w okolicach.

Załatwiamy wszelkie formalności

Kupując lub sprzedając poprzez naszą agencję, macie Państwo pewność rzetelnej obsługi i kompleksowego przeprowadzenia transakcji od momentu zawarcia umowy przedwstępnej do podpisania aktu notarialnego.

Kupujesz na kredyt?

Służymy Państwu poradą i wskazówkami postępowania w przypadku zakupu nieruchomości pod kredyt hiopoteczny. Analizujemy oferty i wybieramy tą najlepszą!

Przekazanie nieruchomości

Po dopełnieniu wszelkich formlaności związanych z aktem notarialnym, nadzorujemy prawidłowe rozliczenie nieruchomości dla nowego nabywcy.

5.180

 

 

NAZWA

Numer oferty

 5.180

Lokalizacja

 Stare Kozłowice gm. Wiskitki 

Powierzchnia domu[m2]:

 80 mkw +  budynki gospodarcze 

Powierzchnia działki[m2]:

 11.851 mkw 

Rodzaj

 gospodarstwo 

Pokoje

 3

Cena

 760.000 zł 

Szczegóły

POLECAMY do sprzedania gospodarstwo we wsi Stare Kozłowice gm. Wiskitki na działce 1,18 ha. Działka o regularnym kształcie ( wąski prostokąt ) , w części ogrodzona z bramą wjazdową i furtką , zagospodarowana. Wjazd na działkę bezpośrednio z drogi o nawierzchni asfaltowej. Działka zabudowana jest budynkiem mieszkalnym, jednorodzinnym, parterowym o powierzchni użytkowej 80 mkw , wybudowany pod koniec lat ' 80 w technologii tradycyjnej murowanej. Dach o konstrukcji drewnianej kryty eternitem. Budynek otynkowany, wysoko podpiwniczony ze strychem gospodarczym. W skład powierzchni użytkowej budynku wchodzą dostępne z przedpokoju 3 pokoje o pow. 19 mkw, 17 mkw i 11 mkw , duża widna kuchnia o pow. 9,50 mkw, łazienka z wanną. Stolarka drzwiowa – drewniana. Stolarka okienna z PCV. Grzejniki - żeliwne Stan wykończenia pomieszczeń – średni / dobry. MEDIA : budynek wyposażony jest w instalację elektryczną z sieci energetycznej , wodną z wodociągu, odprowadzanie ścieków do osadnika typu szambo, CO z kotła na węgiel opałowy, gaz butla. W podpiwniczeniu minn. garaż i pomieszczenia gospodarcze – kotłownia, skład na węgiel opałowy. Na działce znajdują się ponadto murowane budynki gospodarczo – inwentarskie z dachami krytymi eternitem. Do największego 100 metrowego budynku gospodarczego podłączono media ( woda, światło, ogrzewanie). Lokalizacja bardzo dobra. W sąsiedztwie zabudowa mieszkaniowa. Jeśli macie Państwo dodatkowe pytania lub chcielibyście zobaczyć nieruchomość prosimy o kontakt.