Szukasz mieszkania, domu a może działki?

Posiadamy różnorodną ofertę sprzedaży, wynajmu nieruchomości na rynku żyrardowskim i w okolicach.

Załatwiamy wszelkie formalności

Kupując lub sprzedając poprzez naszą agencję, macie Państwo pewność rzetelnej obsługi i kompleksowego przeprowadzenia transakcji od momentu zawarcia umowy przedwstępnej do podpisania aktu notarialnego.

Kupujesz na kredyt?

Służymy Państwu poradą i wskazówkami postępowania w przypadku zakupu nieruchomości pod kredyt hiopoteczny. Analizujemy oferty i wybieramy tą najlepszą!

Przekazanie nieruchomości

Po dopełnieniu wszelkich formlaności związanych z aktem notarialnym, nadzorujemy prawidłowe rozliczenie nieruchomości dla nowego nabywcy.

6.110

 

 

NAZWA

Numer oferty

 6.110

Lokalizacja

 Żyrardów os. Kanałowa 

Powierzchnia domu[m2]:

 180

Powierzchnia działki[m2]:

 1300  

Rodzaj

 wolno-stojący 

Pokoje

 4

Cena

 4.000 zł 

Szczegóły

Do wynajęcia w Żyrardowie na os. Kanałowa w pełni wyposażony, piętrowy dom na ogrodzonej, ładnie zagospodarowanej działce o pow. 1300 mkw. Budynek jednorodzinny, podpiwniczony z powierzchnią strychową. Na parterze budynku znajdują się salon z wyjściem na taras od strony ogrodu, kuchnia, łazienka, przedpokój . Na piętrze urządzono trzy sypialnie , łazienkę z wanną , osobno wc , garderobę. W piwnicach pomieszczenia gospodarcze i garaż. Dom wykończony, umeblowany ( jak na zdjęciach ) gotowy do zamieszkania. Wszystkie media, ogrzewanie budynku CO- gazowe . Kwota najmu 4.000 zł – miesięcznie. Opłaty za media ponosi Najemca tj. gaz, energię elektryczną, wodę, kanalizację, opłatę za śmieci. TV kablowa i internet do uzgodnienia. Kaucja 6.000 zł wpłata jednorazowa. Jeśli macie Państwo dodatkowe pytania lub chcielibyście zobaczyć dom prosimy o kontakt.