Szukasz mieszkania, domu a może działki?

Posiadamy różnorodną ofertę sprzedaży, wynajmu nieruchomości na rynku żyrardowskim i w okolicach.

Załatwiamy wszelkie formalności

Kupując lub sprzedając poprzez naszą agencję, macie Państwo pewność rzetelnej obsługi i kompleksowego przeprowadzenia transakcji od momentu zawarcia umowy przedwstępnej do podpisania aktu notarialnego.

Kupujesz na kredyt?

Służymy Państwu poradą i wskazówkami postępowania w przypadku zakupu nieruchomości pod kredyt hiopoteczny. Analizujemy oferty i wybieramy tą najlepszą!

Przekazanie nieruchomości

Po dopełnieniu wszelkich formlaności związanych z aktem notarialnym, nadzorujemy prawidłowe rozliczenie nieruchomości dla nowego nabywcy.

1000

 

 

 

 

NAZWA

Numer oferty

1000 - wyłączność 

Lokalizacja

Działki ul. Jaśminowa , gm. Wiskitki 

Rodzaj

budowlana 

Powierzchnia działki[m2]:

726

Cena za m2

      110 zł 

Szczegóły

POLECAMY do sprzedania działkę budowlaną o powierzchni 726 mkw w miejscowości Działki ( 2 km od Żyrardowa) w gminie Wiskitki.  Działka położona jest bezpośrednio przy drodze gminnej ( szer. 12 m ), przeznaczona w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę mieszkaniową  lub szeregową z budynkami gospodarczymi i garażami. Wysokość projektowanych budynków max. 2 kondygnacje ( + poddasze użytkowe), linia zabudowy 7 m.  Media : energia i kanalizacja w drodze , wodociąg ok. 36 m od granicy działki, gaz w trakcie dokumentacji ( są podpisywane umowy z gazownią ). Działka położona jest  na spokojnym, nowo powstałym osiedlu domów jednorodzinnych.
Sąsiednie nieruchomości zabudowane lub w trakcie zabudowy – nowe domy jednorodzinne.
Atrakcyjna lokalizacja.