Szukasz mieszkania, domu a może działki?

Posiadamy różnorodną ofertę sprzedaży, wynajmu nieruchomości na rynku żyrardowskim i w okolicach.

Załatwiamy wszelkie formalności

Kupując lub sprzedając poprzez naszą agencję, macie Państwo pewność rzetelnej obsługi i kompleksowego przeprowadzenia transakcji od momentu zawarcia umowy przedwstępnej do podpisania aktu notarialnego.

Kupujesz na kredyt?

Służymy Państwu poradą i wskazówkami postępowania w przypadku zakupu nieruchomości pod kredyt hiopoteczny. Analizujemy oferty i wybieramy tą najlepszą!

Przekazanie nieruchomości

Po dopełnieniu wszelkich formlaności związanych z aktem notarialnym, nadzorujemy prawidłowe rozliczenie nieruchomości dla nowego nabywcy.

1000

 

 

 

 

NAZWA

Numer oferty

1000 

Lokalizacja

Działki, gm. Wiskitki 

Rodzaj

budowlana 

Powierzchnia działki[m2]:

1454 

Cena za m2

       79 zł

Szczegóły

POLECAMY do sprzedania  bardzo ładną działkę o powierzchni 1454 mkw ( front 37 m )  położoną w miejscowości Działki ( 2 km od Żyrardowa) w gminie Wiskitki  przeznaczoną w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego  pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną z budynkami gospodarczymi i garażami. Działka położona jest bezpośrednio przy drodze gminnej o szer. 12 m, gruntowej. Media : energia – skrzynka w działce, kanalizacja i wodociąg w drodze. W okolicy osiedle domów jednorodzinnych. Sąsiednie nieruchomości zabudowane lub w trakcie zabudowy – nowe budynki mieszkalne. Atrakcyjna lokalizacja.