Szukasz mieszkania, domu a może działki?

Posiadamy różnorodną ofertę sprzedaży, wynajmu nieruchomości na rynku żyrardowskim i w okolicach.

Załatwiamy wszelkie formalności

Kupując lub sprzedając poprzez naszą agencję, macie Państwo pewność rzetelnej obsługi i kompleksowego przeprowadzenia transakcji od momentu zawarcia umowy przedwstępnej do podpisania aktu notarialnego.

Kupujesz na kredyt?

Służymy Państwu poradą i wskazówkami postępowania w przypadku zakupu nieruchomości pod kredyt hiopoteczny. Analizujemy oferty i wybieramy tą najlepszą!

Przekazanie nieruchomości

Po dopełnieniu wszelkich formlaności związanych z aktem notarialnym, nadzorujemy prawidłowe rozliczenie nieruchomości dla nowego nabywcy.

1193

 

 

 

 

NAZWA

Numer oferty

 1193

Lokalizacja

 Stare Budy gm. Jaktorów

Rodzaj

 budowlane

Powierzchnia działki[m2]:

 914 mkw

Cena za m2

        98 zł 

Szczegóły

 

Polecamy do sprzedania działki położone w miejscowości Stare Budy w gm. Jaktorów o powierzchni 914 mkw ( szer. 24 m ) i 856 mkw ( szer. 31 m ). Działka 914 mkw , zadrzewiona, częściowo ogrodzona, położona jest przy drodze wewnętrznej dojazdowej ( szer. 6 m ) w drodze wodociągi i energia elektryczna. Mniejsza działka o pow. 856 mkw – zadrzewiona ( brzozy ) narożna, położona przy dwóch drogach tj. wewnętrznej dojazdowej i gminnej. W drodze wodociąg, skrzynka elektryczna na działce. Brak planu miejscowego. W wydanych warunkach zabudowy na działkach można realizować budowę budynków mieszkalnych jednorodzinnych, parterowych z poddaszem użytkowym, bez podpiwniczenia .
Teren płaski, suchy. Ładna, spokojna okolica. Sąsiednie nieruchomości zabudowane domami całorocznymi i letniskowymi.