Szukasz mieszkania, domu a może działki?

Posiadamy różnorodną ofertę sprzedaży, wynajmu nieruchomości na rynku żyrardowskim i w okolicach.

Załatwiamy wszelkie formalności

Kupując lub sprzedając poprzez naszą agencję, macie Państwo pewność rzetelnej obsługi i kompleksowego przeprowadzenia transakcji od momentu zawarcia umowy przedwstępnej do podpisania aktu notarialnego.

Kupujesz na kredyt?

Służymy Państwu poradą i wskazówkami postępowania w przypadku zakupu nieruchomości pod kredyt hiopoteczny. Analizujemy oferty i wybieramy tą najlepszą!

Przekazanie nieruchomości

Po dopełnieniu wszelkich formlaności związanych z aktem notarialnym, nadzorujemy prawidłowe rozliczenie nieruchomości dla nowego nabywcy.

1186

 

 

 

 

NAZWA

Numer oferty

 1186

Lokalizacja

 Stare Budy gm. Jaktorów

Rodzaj

 budowlana

Powierzchnia działki[m2]:

 1094 mkw

Cena za m2

        73 zł 

Szczegóły

 

POLECAMY do sprzedania działkę o pow. 1094 mkw położoną we wsi Stare Budy w gm. Jaktorów. Działka o wymiarach ( front 48 m x bok 22 m ) położona przy drodze gminnej - utwardzonej. Dostępne media - w drodze wodociąg i energia elektryczna. Brak planu miejscowego. W wydanych 2014r warunkach zabudowy na działce można realizować budowę jednorodzinnego budynku mieszkalnego, niepodpiwniczonego, parterowego z użytkowym poddaszem. Wskaźnik powierzchni zabudowy w stosunku do powierzchni działki 20 % , udział powierzchni biologicznie czynnej min. 65 %. Na tyle działki, na głębokości ok 4 m od granicy znajduje się słup energetyczny z linią napowietrzną. Sąsiednie nieruchomości luźno zabudowane domami jednorodzinnymi. Spokojna okolica. Jeśli macie Państwo dodatkowe pytania lub chcielibyście zobaczyć działkę prosimy o kontakt