Szukasz mieszkania, domu a może działki?

Posiadamy różnorodną ofertę sprzedaży, wynajmu nieruchomości na rynku żyrardowskim i w okolicach.

Załatwiamy wszelkie formalności

Kupując lub sprzedając poprzez naszą agencję, macie Państwo pewność rzetelnej obsługi i kompleksowego przeprowadzenia transakcji od momentu zawarcia umowy przedwstępnej do podpisania aktu notarialnego.

Kupujesz na kredyt?

Służymy Państwu poradą i wskazówkami postępowania w przypadku zakupu nieruchomości pod kredyt hiopoteczny. Analizujemy oferty i wybieramy tą najlepszą!

Przekazanie nieruchomości

Po dopełnieniu wszelkich formlaności związanych z aktem notarialnym, nadzorujemy prawidłowe rozliczenie nieruchomości dla nowego nabywcy.

1224

 

 

 

 

NAZWA

Numer oferty

 1224

Lokalizacja

 Działki gm. Wiskitki

Rodzaj

 budowlana 

Powierzchnia działki[m2]:

 591 mkw 

Cena za m2

        125.000 zł 

Szczegóły

Polecamy do sprzedania działkę budowlaną w miejscowości Działki gm. Wiskitki . Działka o pow. 591 wym.( 18,05 m x 32,70 m) w całości ogrodzona , bardzo ładnie zagospodarowana zielenią ( rośliny ozdobne, drzewa i krzewy owocowe : kiwi, borówka, malina ...) położona przy drodze wewnętrznej ( szer. 6 m ) dostępnej dla kilku działek . Droga jest zamykana bramą i furtką. Domek ( przyczepa holenderska ) zabezpieczona dachem ( blacha dachówkowa ) z dobudowanym drewnianym tarasem. W domku znajduje się kuchnia, jadalnia, salon, dwie sypialnie i łazienka. Media : w domku energia elektryczna ( zasilanie trójfazowe), woda z wodociągu , szambo.  Kanalizacja w działce , gaz ziemny w drodze gminnej ok. 68 m od granicy działki. W cenie zostaje pełne wyposażenie domu jak na zdjęciach. 

Świetne miejsce do weekendowych wyjazdów za miasto.