Szukasz mieszkania, domu a może działki?

Posiadamy różnorodną ofertę sprzedaży, wynajmu nieruchomości na rynku żyrardowskim i w okolicach.

Załatwiamy wszelkie formalności

Kupując lub sprzedając poprzez naszą agencję, macie Państwo pewność rzetelnej obsługi i kompleksowego przeprowadzenia transakcji od momentu zawarcia umowy przedwstępnej do podpisania aktu notarialnego.

Kupujesz na kredyt?

Służymy Państwu poradą i wskazówkami postępowania w przypadku zakupu nieruchomości pod kredyt hiopoteczny. Analizujemy oferty i wybieramy tą najlepszą!

Przekazanie nieruchomości

Po dopełnieniu wszelkich formlaności związanych z aktem notarialnym, nadzorujemy prawidłowe rozliczenie nieruchomości dla nowego nabywcy.

1196

 

 

 

 

NAZWA

Numer oferty

1196 

Lokalizacja

Sokule gm. Wiskitki  

Rodzaj

budowlane  

Powierzchnia działki[m2]:

od 3000 mkw 

Cena za m2

       od 50 zł

Szczegóły

Polecamy do sprzedania działki we wsi Sokule gm. Wiskitki. W pierwszej linii zabudowy znajdują się 4 działki , każda o pow. 3000 mkw ( szer. od 35 m do 55 m ). Działki położone są bezpośrednio przy drodze gminnej, asfaltowej , w drodze energia elektryczna, wodociąg , kanalizacja. W drugiej linii zabudowy, przy drogach wewnętrznych dojazdowych znajdują się dwie działki o pow. o pow. 3.300 mkw ( szer. 52 m ) i 4.998 mkw ( szer. 76 m ) . Działka 4.998 mkw zabudowana jest budynkiem murowanym, budowanym ok. 1939 r o pow. 200 mkw w stanie do kapitalnego remontu. Do budynku doprowadzony jest wodociąg. W trzeciej linii zabudowy, przy wytyczonych drogach wewnętrznych znajdują się kolejne dwie działki o pow. 4999 mkw ( szer. 61 m ) i 3000 ( 50 m ). Działki zadrzewione, położone w centralnej części wsi. 

Ceny działek w 1 i 2 linii zabudowy po 100 zł / za metr kwadratowy, w 3 linii zabudowy po 50 zł / za metr kwadratowy.