Szukasz mieszkania, domu a może działki?

Posiadamy różnorodną ofertę sprzedaży, wynajmu nieruchomości na rynku żyrardowskim i w okolicach.

Załatwiamy wszelkie formalności

Kupując lub sprzedając poprzez naszą agencję, macie Państwo pewność rzetelnej obsługi i kompleksowego przeprowadzenia transakcji od momentu zawarcia umowy przedwstępnej do podpisania aktu notarialnego.

Kupujesz na kredyt?

Służymy Państwu poradą i wskazówkami postępowania w przypadku zakupu nieruchomości pod kredyt hiopoteczny. Analizujemy oferty i wybieramy tą najlepszą!

Przekazanie nieruchomości

Po dopełnieniu wszelkich formlaności związanych z aktem notarialnym, nadzorujemy prawidłowe rozliczenie nieruchomości dla nowego nabywcy.

1241

 

 

 

 

NAZWA

Numer oferty

1241 

Lokalizacja

Adamów Wieś gm. Radziejowice  

Rodzaj

budowlane  

Powierzchnia działki[m2]:

od 1200 mkw  

Cena za m2

        85 zł 

Szczegóły

 

POLECAMY do sprzedania atrakcyjne działki budowlane o pow. od 1200 mkw położone w miejscowości Adamów Wieś w gminie Radziejowice. Działki zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego przeznaczone są pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną i letniskową. Media : skrzynka elektryczna w działce, wodociąg w drodze. Cicha , spokojna, zalesiona okolica w sąsiedztwie domów jednorodzinnych z typowym dla Mazowsza krajobrazem. Dojazd do działek drogą asfaltową 1 km od trasy S8. W pobliżu tereny rekreacyjne: zalew wodny Grzymek - 400m oraz zalew Hamernia. Niedaleko, koło Mszczonowa znajduje się największy w Europie park wodny i centrum rozrywki PARK OF POLAND a także Termy Mszczonowskie. Dojazd do Warszawy autostradą ok. 30 min.
Jeśli macie Państwo dodatkowe pytania lub chcielibyście zobaczyć działki prosimy o kontakt