Szukasz mieszkania, domu a może działki?

Posiadamy różnorodną ofertę sprzedaży, wynajmu nieruchomości na rynku żyrardowskim i w okolicach.

Załatwiamy wszelkie formalności

Kupując lub sprzedając poprzez naszą agencję, macie Państwo pewność rzetelnej obsługi i kompleksowego przeprowadzenia transakcji od momentu zawarcia umowy przedwstępnej do podpisania aktu notarialnego.

Kupujesz na kredyt?

Służymy Państwu poradą i wskazówkami postępowania w przypadku zakupu nieruchomości pod kredyt hiopoteczny. Analizujemy oferty i wybieramy tą najlepszą!

Przekazanie nieruchomości

Po dopełnieniu wszelkich formlaności związanych z aktem notarialnym, nadzorujemy prawidłowe rozliczenie nieruchomości dla nowego nabywcy.

1243

 

 

 

 

NAZWA

Numer oferty

 1243

Lokalizacja

 Budy Mszczonowskie gm. Radziejowice 

Rodzaj

 budowlane

Powierzchnia działki[m2]:

 3822 mkw  

Cena za m2

         88 zł 

Szczegóły

POLECAMY do sprzedania dużą, piękną działkę o pow. 3822 mkw ( szer. 41 m ) we wsi Budy Mszczonowskie gm. Radziejowice przeznaczoną w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Działka położone jest przy drodze gminnej. Media – przyłączenie do sieci elektroenergetycznej w trakcie realizacji ( złożona do PGE dokumentacja) , wodociąg w drodze. Warunki zagospodarowania działki : zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna z funkcją usługową o pow. do 40% pow. użytkowej budynku mieszkalnego + garaże i budynki gospodarcze, możliwość lokalizacji zabudowy rekreacji indywidualnej. Powierzchnia biologicznie czynna = 60 % powierzchni działki, maksymalny udział pow. zabudowy = 20 % powierzchni działki. Wysokość zabudowy mieszkaniowej , rekreacji indywidualnej do 10 m tj. 2 kondygnacje naziemne w tym poddasze użytkowe, wysokość dla zabudowy garażowej i gospodarczej do 5 m. Lokalizacja bardzo dobra. Spokojna, zielona okolica, w sąsiedztwie las i zabudowa mieszkaniowa. W niedużej odległości przy drodze S8 do Warszawy w miejscowości Tartak Brzózki,  znajdują się przedszkole - niepubliczne, Hotel Afrodyta Spa z basenem i siłownią oraz ekskluzywna sala weselna. W odległości ok. 9 km jeden z największych w Europie park wodny "Suntago Park of Poland". Dogodny dojazd drogą nr 50 Żyrardów - Grójec i nr S8 Warszawa - Katowice. Do centrum Żyrardowa 7 km, do Grodziska Maz. 12km.