Szukasz mieszkania, domu a może działki?

Posiadamy różnorodną ofertę sprzedaży, wynajmu nieruchomości na rynku żyrardowskim i w okolicach.

Załatwiamy wszelkie formalności

Kupując lub sprzedając poprzez naszą agencję, macie Państwo pewność rzetelnej obsługi i kompleksowego przeprowadzenia transakcji od momentu zawarcia umowy przedwstępnej do podpisania aktu notarialnego.

Kupujesz na kredyt?

Służymy Państwu poradą i wskazówkami postępowania w przypadku zakupu nieruchomości pod kredyt hiopoteczny. Analizujemy oferty i wybieramy tą najlepszą!

Przekazanie nieruchomości

Po dopełnieniu wszelkich formlaności związanych z aktem notarialnym, nadzorujemy prawidłowe rozliczenie nieruchomości dla nowego nabywcy.

1245

 

 

 

 

NAZWA

Numer oferty

 1245

Lokalizacja

 Bartniki gm. Puszcza Mariańska 

Rodzaj

 budowlana 

Powierzchnia działki[m2]:

 786 mkw 

Cena za m2

         114 zł 

Szczegóły

Polecamy do sprzedania działkę budowlaną we wsi Bartniki gm. Puszcza Mariańska. Działka o pow. 786 mkw o wym.( ok. 22 m x 34 m) o regularnym kształcie, w całości ogrodzona siatką z bramą wjazdową i furtką. Wjazd na działkę z drogi o nawierzchni gruntowej. Media : na działce wodociąg, szambo i skrzynka elektryczna. Zgodnie z planem miejscowym działka położona jest na terenie zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i usług nieuciążliwych związanych z obsługą zabudowy. Powierzchnia zabudowy max 35% powierzchni działki , powierzchnia biologicznie czynna co najmniej 50 % powierzchni działki. Na działce postawiony domek ( przyczepa holenderska o wym. 3m x 12m). W przyczepie znajduje się kuchnia, salon, dwie sypialnie i łazienka. Dobra lokalizacja 2 km do stacji PKP Radziwiłłów. W sąsiedztwie tereny zielone , cisza, spokój. Świetne miejsce do weekendowych wyjazdów za miasto.