2.327

 

Mieszkanie

Numer oferty

 2.327

Lokalizacja

 Żyrardów ok. Centrum  

Rodzaj

 własność

Powierzchnia[m2]:

 32,70 

Piętro

 1

Liczba kondygnacji

 2 

Pokoje

 1

Cena

 109.000 zł 

Szczegóły

POLECAMY DO SPRZEDANIA lokal mieszkalny położony na 1 piętrze w budynku wielorodzinnym, budowanym w technologii tradycyjnej - murowanej z cegły w Żyrardowie w centrum miasta. Budynek ocieplony, otynkowany, nie wpisany do rejestru zabytków, posiada dwie kondygnacje, strych gospodarczy i jedną klatkę schodową. Dach kryty papą. W budynku znajdują się tylko 4 samodzielne lokale mieszkalne. Działka o pow. 450 mkw, ogrodzona w kształcie wydłużonego prostokąta. W obrębie budynku wyłożona płytami betonowymi, tył działki z ogródkiem i luźną zabudową drewnianych komórek ( świetne miejsce na garaż ). Lokal o powierzchni użytkowej 32,70 mkw - składa się z 2 izb o powierzchni ok. 13,30 mkw wymiary (ok. 2,80 m x 4,75 m ) i 19,28 mkw wymiary (ok. 4,74 m x 4,06 m ) + dodatkowe ok. 5 metrowe pomieszczenie znajdującego się na klatce schodowej. Mieszkanie wymaga przeprowadzenia remontu, w tym wymiany istniejącej instalacji. Widoczne na suficie zacieki powstały w wyniku częściowego uszkodzenia elementów drewnianych dachu które zostały częściowo naprawione i zabezpieczone Stolarka okienna i drzwiowa – starsza, drewniana. W lokalu brak pomieszczenia sanitarnego. Media – gaz i kanalizacja w ulicy, w lokalu doprowadzona woda z sieci miejskiej i energia elektryczna. Ogrzewanie lokalu we własnym zakresie. Brak czynszu , opłaty tylko za media i podatek od nieruchomości. Do prawa własności lokalu przynależy udział w nieruchomości wspólnej. W ramach posiadanego udziału możliwość korzystania z ogrodzonej działki. Bardzo dobra lokalizacja.  Jeśli macie Państwo dodatkowe pytania lub chcielibyście zobaczyć mieszkanie prosimy o kontakt.

 

 

 


 

2.236

 

Mieszkanie

Numer oferty

 2.236

Lokalizacja

 Żyrardów - centrum 

Rodzaj

 własność

Powierzchnia[m2]:

 32,70 mkw

Piętro

 parter

Liczba kondygnacji

 2

Pokoje

 1

Cena

 109.000 zł 

Szczegóły

 

Lokal mieszkalny położony na parterze w kamienicy wielorodzinnej, budowanej w technologii tradycyjnej murowanej z cegły w Żyrardowie w centrum miasta.

Budynek docieplony, ściany zabezpieczone tynkiem, nie  wpisany do rejestru zabytków , posiada dwie kondygnacje, strych gospodarczy i jedną klatkę schodową. Dach budynku o konstrukcji drewnianej kryty papą.  W budynku znajdują się  tylko 4 samodzielne  lokale mieszkalne.

Działka w kształcie wydłużonego prostokąta, ogrodzona z bramą wjazdową i furtką , w obrębie budynku wyłożona płytami betonowymi, tył działki z ogródkiem i luźną zabudową drewnianych komórek ( świetne miejsce na postawienie garażu ). 

Mieszkanie o powierzchni użytkowej 32,70 mkw  składa się z 2 izb o powierzchniach ok. 13,30 mkw wymiary ok.  2,80 m x 4,75m  i 19,28 mkw wymiary ok. 4,74 m x 4,06 m. Pomieszczenia w średnim stanie , wymagają przeprowadzenia generalnego remontu w tym wymiany istniejącej instalacji. Stolarka okienna i drzwiowa – starsza, drewniana. W lokalu brak pomieszczenia sanitarnego. Media –  gaz i kanalizacja w ulicy , w lokalu woda z sieci miejskiej i energia elektryczna.  Ogrzewanie lokalu we własnym zakresie. Brak czynszu , opłaty tylko za media i podatek od nieruchomości.  Bardzo dobra lokalizacja, centrum miasta. Jeśli macie Państwo dodatkowe pytania lub chcielibyście zobaczyć mieszkanie prosimy o kontakt.

POLECAMY -  dobra inwestycja 

- spokojny remont , bo nie goni czynsz   

- szybka sprzedaż / wynajem, bo świetna lokalizacja 

 

 


 

2.330

 

Mieszkanie

Numer oferty

 2.330

Lokalizacja

 Żyrardów os. Wschód 

Rodzaj

 spółdzielcze własnościowe z kw

Powierzchnia[m2]:

 32

Piętro

 2

Liczba kondygnacji

 4

Pokoje

 1

Cena

 SPRZEDAŻ ZAWIESZONA 

Szczegóły

POLECAMY do sprzedania bardzo wygodne mieszkanie z widną kuchnią i balkonem położone na 2 piętrze w 3 piętrowym - 19 letnim bloku spółdzielczym w Żyrardowie na os. Wschód. Mieszkanie środkowe, ciepłe, słoneczne o bardzo funkcjonalnym rozkładzie pomieszczeń.

Widna kuchnia o pow. 8 mkw – ściany malowane w ciągu kuchennym wyłożone glazurą na podłodze wykładzina, pokój o pow. 16,80 mkw – ściany i sufit malowane , podłoga wykończona panelem, przedpokój – ściany malowane, na podłodze terakota, łazienka z wanną. W lokalu drewniane okna w bardzo dobrym stanie.

Wszystkie media. Ogrzewanie miejskie. Czynsz 320 zł m-c. Księga wieczysta. Piwnica. Domofon. Czysta, szeroka klatka schodowa, zgodne sąsiedztwo.

Lokalizacja bardzo dobra .W najbliższej okolicy znajduje się: szkoła, przedszkole, przychodnia lekarska, apteka, hala sportowa, przystanek autobusowym, restauracje, sklepy i supermarket. Do centrum miasta gdzie znajduje się pełna infrastruktura handlowo-usługowa oraz stacji PKP ok. 20 minut.