2.327

 

Mieszkanie

Numer oferty

 2.327

Lokalizacja

 Żyrardów ok. Centrum  

Rodzaj

 pelna własność

Powierzchnia[m2]:

 32,70 

Piętro

 1

Liczba kondygnacji

 2 

Pokoje

 1

Cena

 80.000 zł

Szczegóły

POLECAMY DO SPRZEDANIA lokal mieszkalny położony na 1 piętrze w kamienicy wielorodzinnej, budowanej w okresie międzywojennym w technologii tradycyjnej murowanej z cegły w Żyrardowie blisko centrum miasta. Kamienica dwukondygnacyjna ze strychem gospodarczym, jedną klatką schodową i 4 lokalami mieszkalnymi. Dach kryty papą.

Lokal o powierzchni użytkowej 32,70 mkw - składa się z 2 izb o powierzchni ok. 13,30 mkw wymiary ok. ( 2,80 m x 4,75m ) i 19,28 mkw wymiary ok. 4,74 m x 4,06 m ( istnieje możliwość przyłączenia do lokalu dodatkowego pomieszczenia o pow. ok. 5 mkw znajdującego się na klatce schodowej). Pomieszczenia w średnim stanie , wymagają przeprowadzenia remontu w tym wymiany istniejącej instalacji. Stolarka okienna i drzwiowa – starsza, drewniana. W lokalu brak pomieszczenia sanitarnego. Media – wszystkie w ulicy , w lokalu doprowadzona woda i energia elektryczna. Budynek nie jest podłączony do sieci miejskiej CO. Ogrzewanie lokalu we własnym zakresie.

Brak czynszu , opłaty tylko za media i podatek od nieruchomości.

Do prawa własności lokalu przynależy udział w nieruchomości wspólnej. W ramach posiadanego udziału możliwość korzystania z ogrodzonej działki o pow. 450 mkw  i strychu.

Bardzo dobra lokalizacja, bliskie centrum miasta.

Jeśli macie Państwo dodatkowe pytania lub chcielibyście zobaczyć mieszkanie prosimy o kontakt.