2.236

 

Mieszkanie

Numer oferty

 2.236

Lokalizacja

 Żyrardów - centrum 

Rodzaj

 własność

Powierzchnia[m2]:

 32,70 mkw

Piętro

 parter

Liczba kondygnacji

 2

Pokoje

 1

Cena

 109.000 zł 

Szczegóły

 

Lokal mieszkalny położony na parterze w kamienicy wielorodzinnej, budowanej w technologii tradycyjnej murowanej z cegły w Żyrardowie w centrum miasta.

Budynek docieplony, ściany zabezpieczone tynkiem, nie  wpisany do rejestru zabytków , posiada dwie kondygnacje, strych gospodarczy i jedną klatkę schodową. Dach budynku o konstrukcji drewnianej kryty papą.  W budynku znajdują się  tylko 4 samodzielne  lokale mieszkalne.

Działka w kształcie wydłużonego prostokąta, ogrodzona z bramą wjazdową i furtką , w obrębie budynku wyłożona płytami betonowymi, tył działki z ogródkiem i luźną zabudową drewnianych komórek ( świetne miejsce na postawienie garażu ). 

Mieszkanie o powierzchni użytkowej 32,70 mkw  składa się z 2 izb o powierzchniach ok. 13,30 mkw wymiary ok.  2,80 m x 4,75m  i 19,28 mkw wymiary ok. 4,74 m x 4,06 m. Pomieszczenia w średnim stanie , wymagają przeprowadzenia generalnego remontu w tym wymiany istniejącej instalacji. Stolarka okienna i drzwiowa – starsza, drewniana. W lokalu brak pomieszczenia sanitarnego. Media –  gaz i kanalizacja w ulicy , w lokalu woda z sieci miejskiej i energia elektryczna.  Ogrzewanie lokalu we własnym zakresie. Brak czynszu , opłaty tylko za media i podatek od nieruchomości.  Bardzo dobra lokalizacja, centrum miasta. Jeśli macie Państwo dodatkowe pytania lub chcielibyście zobaczyć mieszkanie prosimy o kontakt.

POLECAMY -  dobra inwestycja 

- spokojny remont , bo nie goni czynsz   

- szybka sprzedaż / wynajem, bo świetna lokalizacja