2.063

 

Mieszkanie 

Numer oferty

2.063

Lokalizacja

Żyrardów, os. Batorego

Rodzaj

własność

Powierzchnia[m2]:

63

Piętro

4

Liczba kondygnacji

5

Pokoje

Cena

183.000 zł 

Szczegóły

POLECAMY do sprzedania 63 metrowe mieszkanie z loggią położone na 4 piętrze w bloku wielorodzinnym, spółdzielczym  w Żyrardowie na osiedlu Batorego. Mieszkanie środkowe, ciepłe składające się z 3 pokoi o pow. 20 mkw ; 12 mkw ; 10 mkw - na podłogach  wykładzina, ściany tapetowane . Widna, ustawna kuchnia  o pow. 8 mkw – na  podłodze  płytka pcv, ściany wyłożone boazerią , glazura w ciągu kuchennym. Łazienka pow. 3,20 mkw – podłoga terakota, ściany wyłożone panelem .Wanna. Osobno wc – na podłodze terakota, ściany wyłożone  glazurą i panelem. Przedpokój  o pow. ok. 9 mkw – na podłodze   wykładzina ściany i sufit  wyłożone panelem. Dwie szafy w zabudowie. W całym lokalu nowe okna. Drzwi wejściowe do lokalu wzmocnione. Mieszkanie z księgą wieczytą.

Czynsz 400 zł -m w  w okresie grzewczym 100 zł więcej.

Lokalizacja idealna. Dobre połączenie komunikacyjne z centrum miasta. Na osiedlu szkoły ( podstawowa, gimnazjum, średnia), przedszkole, punkty usługowo - handlowe, bazarek osiedlowy.... , kościół, bank, poczta, dom kultury, park , las....

Cena podlega negocjacji.                                                           

 

 


 

2.068

 

Mieszkanie

Numer oferty

2.068

Lokalizacja

Żyrardów, os. Wschód

Rodzaj

spółdzielcze własnościowe 

Powierzchnia[m2]:

67,40

Piętro

10 

Liczba kondygnacji

11 

Pokoje

3

Cena

179.000 zł 

Szczegóły

POLECAMY DO SPRZEDANIA - duże, ciepłe trzypokojowe mieszkanie z loggią, położone na 10 piętrze w budynku spółdzielczym, docieplonym w Żyrardowie na osiedlu Wschód.  Lokal składa się z 3 pokoi , widnej kuchni, przedpokoju, łazienki i wc. Pokój duży o pow. ok. 22 mkw – ściany malowane, na podłodze wykładzina pcv, na suficie ozdobna struktura. Loggia . Pokój średni o pow. ok. 13 mkw – ściany i sufit malowane, na podłodze panel. Najmniejszy pokój o pow.ok.10 mkw – ściany i sufit malowane, na podłodze wykładzina pcv. Kuchnia o pow. 8,50 mkw – glazura w ciągu kuchennym + płyta boazeryjna, na podłodze terakota, sufit malowany. Przedpokój o pow. 8,80 mkw z szafami, na podłodze wykładzina pcv, ściany wyłożone płytą boazeryjną, sufit malowany. Łazienka z wanną – starsza glazura, terakota.  Osobno wc – ściany wyłożone boazerią i tapetą, na podłodze terakota. We wszystkich pomieszczeniach nowe okna.  Winda. Piwnica. Czynsz 480 zł ( 2 osoby). Lokalizacja bardzo dobra .W najbliższej okolicy znajduje się: szkoła, przedszkole, przychodnia lekarska, apteka, hala sportowa, przystanek autobusowym, restauracje, sklepy i supermarket. Do centrum miasta gdzie znajduje się pełna infrastruktura handlowo-usługowa oraz stacji PKP ok. 20 minut.

Mile widziana zamiana na mieszkanie w Żyrardowie typu M-3 , 2 pokoje z balkonem. 

 

 

 


 

2.225

 

Mieszkanie

Numer oferty

 2.225

Lokalizacja

 Żyrardów os. Żeromskiego 

Rodzaj

 spółdzielcze własnościowe z kw 

Powierzchnia[m2]:

 47,18 mkw 

Piętro

 2

Liczba kondygnacji

 5

Pokoje

 3

Cena

 185.000 zł 

Szczegóły

POLECAMY do sprzedania mieszkanie o pow. użytkowej 47,18 mkw położone na 2 piętrze w 4 piętrowym bloku spółdzielczym w Żyrardowie na os. Żeromskiego.
Mieszkanie słoneczne, ciepłe z widną kuchnią. Lokal składa się z trzech pokoi o pow. 17 mkw , 9 mkw i 6 mkw – na podłogach drewniana mozaika , ściany w dwóch mniejszych pokojach malowane , w większym wyłożone tapetą, sufity malowane. Kuchnia o pow. 5,60 mkw – podłoga terakota, ściany malowane + glazura, sufit malowany . Łazienka z wc – starsza glazura i terakota. Wygodny przedpokój o pow. 4,18 mkw z pojemnymi szafami wnękowymi– na podłodze terakota, ściany i sufit wyłożone boazerią.
W całym lokalu nowe okna pcv, w kuchni piecyk gazowy. Czynsz w okresie grzewczym 470 zł miesięcznie. Ogrzewanie miejskie - ryczałt , latem ok. 270 zł . Jest piwnica. Księga wieczysta. Lokalizacja bardzo dobra. Na osiedlu szkoły ( podstawowa, gimnazjum, średnia ), przedszkole, punkty usługowo - handlowe, bazarek osiedlowy, kościół, poczta, dom kultury, park , las... Bardzo dobre połączenie komunikacyjne z centrum miasta.
Mile widziana zamiana na mały, dwupokojowy lokal mieszkalny w Warszawie – Ursus. Na parterze w bloku 4 piętrowym lub wieżowcu – wszystkie piętra.
Jeśli macie Państwo dodatkowe pytania lub chcielibyście zobaczyć mieszkanie prosimy o kontakt

 

 


 

2.070

 

Mieszkanie

Numer oferty

2.070

Lokalizacja

Żyrardów, os. Centrum 

Rodzaj

pełna własność 

Powierzchnia[m2]:

54,60

Piętro

1

Liczba kondygnacji

3

Pokoje

3

Cena

160.000 zł 

Szczegóły

oferta zawieszona

POLECAMY trzypokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie  położone na 1 piętrze w budynku wielorodzinnym –blok w Żyrardowie w centrum miasta.  Mieszkanie bardzo ciepłe, słoneczne – w idealnym stanie - do zamieszkania. Pięknie wykończona, widna  kuchnia o pow. 10 mkw, otwarta na pokój dzienny, dwie sypialnie o pow. ok. 8 mkw i 13 mkw, przedpokój z pojemną szafą wnękową, łazienka z wc. W całym lokalu nowa instalacja, nowe okna. W cenie mieszkania mogą zostać nowe szafki kuchenne, sprzęt AGD, nowa szafa w przedpokoju. Czynsz 500 zł – miesięcznie. Pełna własność. Księga wieczysta. Szybkie wydanie lokalu. Lokalizacja bardzo dobra.

 

 


 

2.196

 

Mieszkanie

Numer oferty

 2.196

Lokalizacja

 Żyrardów, centrum miasta

Rodzaj

 własność 

Powierzchnia[m2]:

 55

Piętro

 8

Liczba kondygnacji

 11

Pokoje

 3

Cena

 190.000 zł 

Szczegóły

Polecamy do sprzedania wygodne M-4 z dużym balkonem położone na 8 piętrze w budynku spółdzielczym, wielorodzinnym – wysokim, w samym centrum miasta.
Mieszkanie dobrze utrzymane o bardzo funkcjonalny rozkładzie pomieszczeń. Ustawne 3 pokoje o pow. 16 mkw z wyjściem na loggię - na podłodze panel, ściany i sufit malowane, pozostałe 2 pokoje każdy o pow.10 mkw – na podłogach mozaika, ściany malowane + tapeta, sufity malowane. Wygodna kuchnia o pow. 8,50 mkw – glazura, terakota + boazeria, sufit malowany . Łazienka z wc – glazura, terakota, jest wanna. Wygodny przedpokój z szafą w zabudowie.
W całym lokalu nowe okna. Drzwi do lokalu wzmocnione. Czynsz w okresie grzewczym 608 zł, latem 190 zł mniej.
Lokalizacja idealna. Blisko stacja PKP, punkty handlowo - usługowe.
Jeśli macie Państwo dodatkowe pytania lub chcielibyście zobaczyć mieszkanie prosimy o kontakt

 

 


 

Więcej artykułów…