2.063

 

Mieszkanie 

Numer oferty

2.063

Lokalizacja

Żyrardów, os. Batorego

Rodzaj

własność

Powierzchnia[m2]:

63

Piętro

4

Liczba kondygnacji

5

Pokoje

Cena

183.000 zł 

Szczegóły

POLECAMY do sprzedania 63 metrowe mieszkanie z loggią położone na 4 piętrze w bloku wielorodzinnym, spółdzielczym  w Żyrardowie na osiedlu Batorego. Mieszkanie środkowe, ciepłe składające się z 3 pokoi o pow. 20 mkw ; 12 mkw ; 10 mkw - na podłogach  wykładzina, ściany tapetowane . Widna, ustawna kuchnia  o pow. 8 mkw – na  podłodze  płytka pcv, ściany wyłożone boazerią , glazura w ciągu kuchennym. Łazienka pow. 3,20 mkw – podłoga terakota, ściany wyłożone panelem .Wanna. Osobno wc – na podłodze terakota, ściany wyłożone  glazurą i panelem. Przedpokój  o pow. ok. 9 mkw – na podłodze   wykładzina ściany i sufit  wyłożone panelem. Dwie szafy w zabudowie. W całym lokalu nowe okna. Drzwi wejściowe do lokalu wzmocnione. Mieszkanie z księgą wieczytą.

Czynsz 400 zł -m w  w okresie grzewczym 100 zł więcej.

Lokalizacja idealna. Dobre połączenie komunikacyjne z centrum miasta. Na osiedlu szkoły ( podstawowa, gimnazjum, średnia), przedszkole, punkty usługowo - handlowe, bazarek osiedlowy.... , kościół, bank, poczta, dom kultury, park , las....

Cena podlega negocjacji.                                                           

 

 


 

2.068

 

Mieszkanie

Numer oferty

2.068

Lokalizacja

Żyrardów, os. Wschód

Rodzaj

spółdzielcze własnościowe 

Powierzchnia[m2]:

67,40

Piętro

10 

Liczba kondygnacji

11 

Pokoje

3

Cena

180.000 zł 

Szczegóły

POLECAMY DO SPRZEDANIA - duże, ciepłe trzypokojowe mieszkanie z loggią, położone na 10 piętrze w budynku spółdzielczym, docieplonym w Żyrardowie na osiedlu Wschód.  Lokal składa się z 3 pokoi , widnej kuchni, przedpokoju, łazienki i wc. Pokój duży o pow. ok. 22 mkw – ściany malowane, na podłodze wykładzina pcv, na suficie ozdobna struktura. Loggia . Pokój średni o pow. ok. 13 mkw – ściany i sufit malowane, na podłodze panel. Najmniejszy pokój o pow.ok.10 mkw – ściany i sufit malowane, na podłodze wykładzina pcv. Kuchnia o pow. 8,50 mkw – glazura w ciągu kuchennym + płyta boazeryjna, na podłodze terakota, sufit malowany. Przedpokój o pow. 8,80 mkw z szafami, na podłodze wykładzina pcv, ściany wyłożone płytą boazeryjną, sufit malowany. Łazienka z wanną – starsza glazura, terakota.  Osobno wc – ściany wyłożone boazerią i tapetą, na podłodze terakota. We wszystkich pomieszczeniach nowe okna.  Winda. Piwnica. Czynsz 480 zł ( 2 osoby). Lokalizacja bardzo dobra .W najbliższej okolicy znajduje się: szkoła, przedszkole, przychodnia lekarska, apteka, hala sportowa, przystanek autobusowym, restauracje, sklepy i supermarket. Do centrum miasta gdzie znajduje się pełna infrastruktura handlowo-usługowa oraz stacji PKP ok. 20 minut.

Mile widziana zamiana na mieszkanie w Żyrardowie typu M-3 , 2 pokoje z balkonem. 

 

 

 


 

2.168

 

Mieszkanie

Numer oferty

 2.168

Lokalizacja

 Żyrardów os. Wschód

Rodzaj

 spółdzielcze własnościowe

Powierzchnia[m2]:

 63

Piętro

 4

Liczba kondygnacji

 5

Pokoje

 3

Cena

 198.000 zł 

Szczegóły

POLECAMY do sprzedania dobrze utrzymane trzypokojowe mieszkanie z loggią położone na 4 piętrze w budynku wielorodzinnym 4 piętrowym w samym centrum osiedla Wschód.
Mieszkanie środkowe, ciepłe o bardzo wygodnym rozkładzie pomieszczeń .
Ustawne pokoje o pow. 20 mkw ; 12,50 mkw i 9,40 mkw. We wszystkich pokojach na podłodze panel, na ścianach i sufitach gładź gipsowa + tapeta.
Widna kuchnia o pow. 8 mkw - na podłodze terakota, ściany wyłożone panelem, glazura w ciągu kuchennym.
Osobno łazienka i wc – glazury, terakoty. Wanna.
Wygodny przedpokój o pow. 8,80 mkw z szafami w zabudowie i pawlaczami - na podłodze terakota, ściany wyłożone boazerią.
W całym lokalu nowe okna. Jest piwnica. Domofon. Czysta klatka schodowa.
Zgodne sąsiedztwo. Czynsz 350 zł miesięcznie.

Lokalizacja bardzo dobra .
W najbliższej okolicy znajduje się: szkoła, przedszkole, przychodnia lekarska, apteka, hala sportowa, przystanek autobusowym, restauracje, sklepy i supermarket.
Do centrum miasta gdzie znajduje się pełna infrastruktura handlowo-usługowa oraz stacji PKP ok. 20 minut.

Proponowana cena podlega negocjacji

 

 


 

2.225

 

Mieszkanie

Numer oferty

 2.225

Lokalizacja

 Żyrardów os. Żeromskiego 

Rodzaj

 spółdzielcze własnościowe z kw 

Powierzchnia[m2]:

 47,18 mkw 

Piętro

 2

Liczba kondygnacji

 5

Pokoje

 3

Cena

 185.000 zł 

Szczegóły

POLECAMY do sprzedania mieszkanie o pow. użytkowej 47,18 mkw położone na 2 piętrze w 4 piętrowym bloku spółdzielczym w Żyrardowie na os. Żeromskiego.
Mieszkanie słoneczne, ciepłe z widną kuchnią. Lokal składa się z trzech pokoi o pow. 17 mkw , 9 mkw i 6 mkw – na podłogach drewniana mozaika , ściany w dwóch mniejszych pokojach malowane , w większym wyłożone tapetą, sufity malowane. Kuchnia o pow. 5,60 mkw – podłoga terakota, ściany malowane + glazura, sufit malowany . Łazienka z wc – starsza glazura i terakota. Wygodny przedpokój o pow. 4,18 mkw z pojemnymi szafami wnękowymi– na podłodze terakota, ściany i sufit wyłożone boazerią.
W całym lokalu nowe okna pcv, w kuchni piecyk gazowy. Czynsz w okresie grzewczym 470 zł miesięcznie. Ogrzewanie miejskie - ryczałt , latem ok. 270 zł . Jest piwnica. Księga wieczysta. Lokalizacja bardzo dobra. Na osiedlu szkoły ( podstawowa, gimnazjum, średnia ), przedszkole, punkty usługowo - handlowe, bazarek osiedlowy, kościół, poczta, dom kultury, park , las... Bardzo dobre połączenie komunikacyjne z centrum miasta.
Mile widziana zamiana na mały, dwupokojowy lokal mieszkalny w Warszawie – Ursus. Na parterze w bloku 4 piętrowym lub wieżowcu – wszystkie piętra.
Jeśli macie Państwo dodatkowe pytania lub chcielibyście zobaczyć mieszkanie prosimy o kontakt

 

 


 

2.141

 

Mieszkanie

Numer oferty

2.141 

Lokalizacja

Żyrardów os. Wschód 

Rodzaj

 spółdzielcze własnościowe z kw

Powierzchnia[m2]:

 63

Piętro

 3

Liczba kondygnacji

 5

Pokoje

 3

Cena

 230.000 zł 

Szczegóły

POLECAMY ładne, trzypokojowe mieszkanie z loggią położone na 3 piętrze w budynku wielorodzinnym 4 piętrowym w samym centrum osiedla Wschód.
Mieszkanie o bardzo wygodnym rozkładzie pomieszczeń .
Ustawne pokoje o pow. 20 mkw ; 12,50 mkw i 9,40 mkw. We wszystkich pokojach na podłodze panel, ściany gładź + malowane.
Widna kuchnia o pow. 8 mkw – na podłodze terakota, ściany w ciągu kuchennym wyłożone glazurą + ozdobna struktura. Szafki kuchenne w cenie.
Osobno łazienka i wc – glazury, terakoty. W łazience wanna.
Wygodny przedpokój o pow. 8,80 mkw z - na podłodze terakota, ściany tapetowane .
W całym lokalu nowe okna, drzwi. Jest piwnica.
Czynsz zimowy ok. 500 zł, latem 360 zł - miesięcznie.
Lokalizacja bardzo dobra .W najbliższej okolicy znajduje się: szkoła, przedszkole, przychodnia lekarska, apteka, hala sportowa, przystanek autobusowym, restauracje, sklepy i supermarket.
Do centrum miasta gdzie znajduje się pełna infrastruktura handlowo-usługowa oraz stacji PKP ok. 20 minut.

Cena - podlega negocjacji

 

 


 

Więcej artykułów…