6.074

 

Mieszkanie

Numer oferty

 6.074

Lokalizacja

Żyrardów os. Żeromskiego 

Rodzaj

mieszkanie  

Powierzchnia[m2]:

34 

Piętro

parter 

Liczba kondygnacji

Pokoje

Cena

1500 zł  / kaucja 2000 zł 

Szczegóły

POLECAMY do wynajęcia mieszkanie o pow. 34 mkw położone na wysokim parterze w budynku jednorodzinnym w Żyrardowie na os. Żeromskiego. Lokal składa się z dużego pokoju o pow. 18,50 mkw z wyjściem na 33 metrowy taras, widnej kuchni o pow. 9 mkw, łazienki z wanną i przedpokoju. Mieszkanie bez wyposażenia ( jak na zdjęciach ). Kwota najmu 1500 zł/ m-c. Najemca pokrywa opłaty za wywóz odpadów komunalnych ( segregowane  ), podatek od nieruchomości,  oraz za media tj. wodę, światło, gaz wg wskazań liczników. Ogrzewanie lokalu CO gazowe. Kaucja 2000 zł - wpłata jednorazowa. Działka do wspólnego korzystania z innymi mieszkańcami budynku. Możliwość parkowania samochodu na działce. Mieszkanie dla zgodnych , spokojnych, pracujących osób, bez zwierząt, wolne od zaraz.  Jeśli macie Państwo dodatkowe pytania lub chcielibyście zobaczyć mieszkanie prosimy o kontakt.

 

 


 

6.075

 

Mieszkanie

Numer oferty

 6.075

Lokalizacja

 Żyrardów os. Żeromskiego

Rodzaj

 mieszkanie 

Powierzchnia[m2]:

 40

Piętro

 1

Liczba kondygnacji

 3

Pokoje

 1

Cena

 1500 zł 

Szczegóły

POLECAMY do wynajęcia duże mieszkanie o pow. 40 mkw położone na 1 piętrze w budynku jednorodzinnym w Żyrardowie na os. Żeromskiego. Lokal składa się z dużego pokoju o pow. 20 mkw z wyjściem na balkon, widnej kuchni o pow. 14,50 mkw, łazienki z wanną i przedpokoju. Mieszkanie bez wyposażenia ( jak na zdjęciach ).

Kwota najmu 1500 zł/ m-c. Najemca pokrywa opłaty za wywóz odpadów komunalnych ( segregowane ), oraz za media tj. wodę, kanalizację, światło, gaz wg wskazań liczników. Ogrzewanie lokalu CO gazowe ( umowa z gazownią zostanie przepisana na najemcę ) . Kaucja 2000 zł - wpłata jednorazowa. Działka do wspólnego korzystania z innymi mieszkańcami budynku. Możliwość parkowania samochodu na działce.

Mieszkanie dla zgodnych, spokojnych, pracujących osób, bez zwierząt domowych. 

Jeśli macie Państwo dodatkowe pytania lub chcielibyście zobaczyć mieszkanie prosimy o kontakt.

 

 


 

6.088

 

Mieszkanie

Numer oferty

 6.088

Lokalizacja

 Żyrardów os. Żeromskiego 

Rodzaj

 własność 

Powierzchnia[m2]:

 80 mkw 

Piętro

 piętro domu 

Liczba kondygnacji

 3

Pokoje

 3

Cena

 3000 zł 

Szczegóły

POLECAMY do wynajęcia duże mieszkanie o pow. 80 mkw położone na pierwszym piętrze w budynku jednorodzinnym w Żyrardowie na os. Żeromskiego. Lokal składa się z trzech ok. 25 metrowych pokoi, z każdego pokoju wyjście na balkon, w jednym pokoju szafa w zabudowie, pozostałe pokoje bez wyposażenia. Kuchnia – wyposażona w szafki kuchenne i sprzęt AGD ( kuchenka, zmywarka, lodówka ). Łazienka z wanną ( brak pralki ). Wejście do pomieszczeń w wygodnego przedpokoju. Kwota najmu 3000 zł/ m-c. Najemca pokrywa opłaty za wywóz odpadów komunalnych, wodę, światło, gaz wg wskazań liczników. Internet we własnym zakresie. Ogrzewanie lokalu CO gazowe. Kaucja 3000 zł - wpłata jednorazowa. Działka do wspólnego korzystania z innymi mieszkańcami budynku. Możliwość parkowania samochodu na działce. Mieszkanie dla zgodnych, spokojnych, pracujących osób, bez zwierząt, wolne od zaraz. Jeśli macie Państwo dodatkowe pytania lub chcielibyście zobaczyć mieszkanie prosimy o kontakt.