2.227

 

Mieszkanie

Numer oferty

 2.227

Lokalizacja

 Żyrardów, os. Żeromskiego 

Rodzaj

 własność

Powierzchnia[m2]:

 46,12 mkw

Piętro

 parter

Liczba kondygnacji

 5

Pokoje

 2

Cena

 144.000 zł 

Szczegóły

sprzedaż zawieszona  

dwupokojowe mieszkanie o pow. 46,12 mkw z loggią i widną kuchnią położone na wysokim parterze w bloku wielorodzinnym , docieplonym na osiedlu Żeromskiego w Żyrardowie. Mieszkanie szczytowe, jasne o wygodnym rozkładzie pomieszczeń. Wygodne pokoje o pow. 19 mkw ( 3,39 m x 5,64 m ) i 11 mkw ( 3,40 m x 3,20 m ) ściany i sufity malowane, na podłogach parkiet. Z większego pokoju wyjście na loggię. Widna 5 metrowa kuchnia (1,68 m x 2,95 m )
ściany i sufit malowane, na podłodze wykładzina pcv . Przedpokój o pow. ok. 4 mkw z wygodną szafą wnękową - podłoga parkiet, ściany i sufit malowane. Łazienka z wanną- ściany malowane + lamperia, na podłodze wykładzina pcv. We wszystkich pomieszczeniach – starsza, drewniana stolarka okienna. Wszystkie media. Ogrzewanie miejskie – ryczałt. Ciepła woda z piecyka gazowego. Woda – ryczałt. Czynsz 450 zł miesięcznie ( 1 osoba ) w czynszu zaliczka na ciepło, wodę i fundusz remontowy. W planach wspólnoty mieszkaniowej wymiana pionów hydraulicznych w łazienkach i grzejników w lokalach. Piwnica. Domofon. Czysta klatka schodowa. Przed blokiem parking samochodowy.
Bardzo dobra lokalizacja. W pobliżu przedszkole, szkoły podstawowa, gimnazjum, średnia. Bliska park ,las, kościół . Na osiedlu przystanki autobusowe, poczta, punkty handlowo – usługowe, ryne, dom kultury,tor kolarski, tenisowy, boiska.
Bardzo dobre połączenie komunikacyjne z centrum miasta.

Jeśli macie Państwo dodatkowe pytania lub chcielibyście zobaczyć mieszkanie prosimy o kontakt