2.101

 

Mieszkanie

Numer oferty

 2.101

Lokalizacja

 Żyrardów os. Teklin

Rodzaj

 spółdzielcze własnościowe

Powierzchnia[m2]:

 41,90 mkw

Piętro

 4

Liczba kondygnacji

 5

Pokoje

 2

Cena

 115.000 zł 

Szczegóły

POLECAMY DO SPRZEDANIA ciepłe, słoneczne, dwupokojowe mieszkanie z loggią o pow. 41,90 mkw położone na 4 piętrze w bloku spółdzielczym, wielorodzinnym w Żyrardowie na os. Teklin.
Pierwotnie mieszkanie jednopokojowe z dużą kuchnią przerobione na dwupokojowe ( w dużej 12 metrowej kuchni wstawiono ścianę z płyty gipsowej dzięki czemu powstały dwa pomieszczenia - mała ok. 6 metrowa sypialnia i ciemna 6 metrowa kuchnia). Duży pokój o pow. 21,90 mkw - na podłodze wykładzina, ściany wyłożone panelem, mała sypialnia o pow. ok. 6 mkw – ściany malowane, na podłodze wykładzina, kuchnia o pow. ok. 6 mkw - ściany wyłożone panelem i glazurą na podłodze wykładzina. W cenie mieszkania mogą zostać szafki kuchenne. Przedpokój , duża łazienka o pow. 4,30 mkw z wanną , wykończona glazurą, terakotą i panelem ściennym. W całym lokalu nowe okna. Duża piwnica. Czynsz zimą 390 zł, latem 220 zł miesięcznie. Szybkie wydanie lokalu.

Lokalizacja bardzo dobra .W najbliższej okolicy znajduje się: szkoła, przedszkole, przychodnia lekarska, apteka, hala sportowa, przystanek autobusowym, restauracje, sklepy i supermarket. Do centrum miasta gdzie znajduje się pełna infrastruktura handlowo-usługowa oraz stacji PKP ok. 20 minut.